Koxp,Koxp 1876,1876 koxp,PatronusKoxp 1876,Chaos Koxp 1876,Knight Online , ProBot Koxp 1876 K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

,Chaos Koxp 1876,Knight Online , ProBot Koxp 1876 Koxp,Koxp 1876, Koxp Koxp 1876, HappyBot, HappyNpt, hwz multi Koxp 1876, Koxp 1876 koxp, Knight Online, Koxp indir,KM Koxp,Koxp 1876 MultiClient.,Web Hile koxp 1876 koxp 1876 koxp 1876 koxp Oyun Hilesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp

2 posters
YazarMesaj
JohnnieWaLkeR
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
JohnnieWaLkeR

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1221
Yaş Yaş : 33

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Empty
MesajKonu: RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp   RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp I_icon22Paz Ağus. 30, 2009 8:51 pm

Yaklaşık 1 aylık tatil dönüşü foruma ayak uyduriyim dedim ve aklıma ilk gelen şey üzerinde çalıştım.Knight Online dünyasına gelişi pek de fazla olmayan Ronarkland Base yi private serverlara uyarlamayı başardım (:
Her ne kadar baya bir vaktimi almışsa da buna değdini düşünüyorum.Çünkü heryönüyle orjinal RonarkLand Base le birebir oldu RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Tongue Şimdi de bu mapi size sunuyorum ve şimdiden iyi Pklar diyorum (:

Mapi çok iyi tanımadığım için fazla resim çekemedim.Aslında ilk kez burda geziyorum diyebilirim RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Tongue Ama gönlünüz rahat olsun orjinaliyle her yönüyle birebirdir (: Diğer patchlerimde de olduğu gibi.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 301KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 2009824185333

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 267KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 2009824185357

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 252KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 2009824185426

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 259KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 2009824185454

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 181KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 2009824185550

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 234KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 200982418570

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 207KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 200982418572

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 206KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 2009824185756

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 186KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 200982418589

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 219KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 2009824185819

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 234KB.
RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp 2009824185910

Npcler,gateler,monsterlar,towerları da ayarlamak isterdim fakat sadece clienttan anladığım için bu tür ayarlamaları meraklısı arkadaşlarıma bırakıyorum.Daha önce de çok kez yapılmış yapılabilcek şeyler olduğundan bir kaç zaman sonra forumda paylaşılır diye ümit ediyorum.Uğraşanlara şimdiden teşekkürler RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Smile
--------------------------------------------------------------------
Patchimize gelirsek içindeki dosyaları gerekli yerlere attıkdan sonra tbl editörle data klasörümüzdeki zones.tbl yi açıp yeni bir satır açıyoruz.Ve aşağıdaki bilgileri kopyalayıp yapıştırıyoruz.
Kod:
2050,Zones\Qp_ronarkland.gtd,qp_ronarkb,Zones\Qp_ronarkland.tct,Zones\Qp_ronarkland.tlt,Zones\Qp_ronarkland.opd,Reserved,Zones\Qp_ronarkland.dxt,Misc\Sky\BattleZone.N3Sky,0,0,Zones\Qp_ronarkland.glo,Zones\Qp_ronarkland.gev,0,Zones\Qp_ronarkand.ens,1,Zones\Qp_ronarkland.flag,20003,20000,20002,20000,Zones\Qp_ronarkland.opdsub,1

Ama yok ben yapmayı bilmiyorum ve ya uğraşamam diyorsanız patchin için de AyrıZoneOLarak adında ki rarda bulunan zones.tbl yi kullanabilirsiniz ve server sahipleri cz den ardreamden ayrı olarak dilerlerse 205 koduyla serverlarına ekleyip ayarlamaları yapabilirler.
-----------------------------------------------------------------------
İkinci bir seçenek olarak cz yi Ronarkland Base ye çevirip serverından gerekli düzenlemeleri yaparak kullanmak isteyenler için de zones.tbl yi açarak 1.sütunu 2010 yani cz satırınının üstüne aşağıdaki satırı yapıştırabilirler.
Kod:
2010,Zones\Qp_ronarkland.gtd,qp_ronarkb,Zones\Qp_ronarkland.tct,Zones\Qp_ronarkland.tlt,Zones\Qp_ronarkland.opd,Reserved,Zones\Qp_ronarkland.dxt,Misc\Sky\BattleZone.N3Sky,0,0,Zones\Qp_ronarkland.glo,Zones\Qp_ronarkland.gev,0,Zones\Qp_ronarkand.ens,1,Zones\Qp_ronarkland.flag,20003,20000,20002,20000,Zones\Qp_ronarkland.opdsub,1

Yine yok ben uğraşamam diyenler için gerekli tbl patchin içinde CzYerineRBL ismindeki rarla mevcut (:

------------------------------------------------------------------------
Ve sıra geldi client patch linkine (:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[İçinde yukarda belirttiğim tbl ler de mevcuttur.]

Son olarak yukarda resimlerde de göründüğü gibi hiç bir sorun yokdur.Fakat clientınızdaki dosyalar eksik olabilceğinden bazı kişilerde sorun yaşanabilir.Bu nedenle usko dtex,fx,misc ve object klasörlerini kullanmalarını öneririm.Gerek bu patch gerekse gelecek olan yeni zoneler için bunları edinmeniz şart yoksa çok uğraşırsınız.
Bilgisayarınızda usko varsa yukarda belirttiğim dosyaları private clientınıza atın.Fakat bende usko yok napcam diyorsanız.Sizin için 4 klasörü ayrı ayrı upload ettim.Umarım bunun için değer (:
[size=12]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]<<<Dtex*Genelde zemin dosyalarını içerir.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[/size]
[size=12]<<<fx*Genelde effekt dosyalarını içerir.[/size]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][size=12]<<<Misc*Genelde bayrak ve gökyüzü dosyalarını içerir.[/size]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][size=12]<<<object*Genelde nesne dosyalarını içerir.[/size]

Bu paylaşım tamamen benim çalışmamdır ve ilk kez verilmişdir.Lütfen başka forumlarda paylaşırken ve kendi paylaşımınız içinde kullanırken belirtiniz.Aksi takdir de paylaşım yapmamın anlamı kalmaz.
Konuya bakan ve kullanıcak olan herkesin yorumunu bekliyorum.Şimdiden teşekkürler (:

Emeğe saygı...

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
hcevik1907

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 67
Yaş Yaş : 33

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp Empty
MesajKonu: Geri: RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp   RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp I_icon22Ptsi Ağus. 31, 2009 1:21 pm

saqoL qüzeL payLaşım

RonarkLand Base Artık Privatede(Sorunsuz ve Birebir)<<<Qp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Border Defense War ve Jurad Mountain Artık Privatede (: [Sorunsuz ve Birebir]<<<Qp
» [Paylaşım] İnTel-Q Mage DB V1 PK DB 83/1 ITEMLER USTUNDE SORUNSUZ SKILLER SORUNSUZ DB
» eF-Trap V5 Full Sorunsuz (Herşey fix Sorunsuz Anti Cheats)
» v1351 MGAME Orta-Database v1.4/UskoMaradon/RonarkLand Exp Slotlari
» 1299 Sorunsuz Full Patch [365 Mb Tek Link]