Koxp,Koxp 1876,1876 koxp,PatronusKoxp 1876,Chaos Koxp 1876,Knight Online , ProBot Koxp 1876 K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

,Chaos Koxp 1876,Knight Online , ProBot Koxp 1876 Koxp,Koxp 1876, Koxp Koxp 1876, HappyBot, HappyNpt, hwz multi Koxp 1876, Koxp 1876 koxp, Knight Online, Koxp indir,KM Koxp,Koxp 1876 MultiClient.,Web Hile koxp 1876 koxp 1876 koxp 1876 koxp Oyun Hilesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KO Private Server SSS (Sıkça Sorulan Sorular) 60 Soru 60 Cevap ..

YazarMesaj
hcevik1907
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
hcevik1907

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 67
Yaş Yaş : 33

KO Private Server SSS (Sıkça Sorulan Sorular) 60 Soru 60 Cevap .. Empty
MesajKonu: KO Private Server SSS (Sıkça Sorulan Sorular) 60 Soru 60 Cevap ..   KO Private Server SSS (Sıkça Sorulan Sorular) 60 Soru 60 Cevap .. I_icon22Ptsi Ağus. 31, 2009 4:39 pm

1-)Private Server nedir ?
- Private server KO nun eski server filesleriyle açılmış kişilere özel ko serverleridir ..
2-)Oyunda Characther datada %100 olunca atıyor ?
- UPCDefaultLooks.tbl iniz hatalıdır .. Zones Klasörünüz hatalıdır ..
3-)NPC lerim Görünmüyor ?
- CHR dosyanız hatalıdır .. Yenileyiniz ..
4-Oyunun Exesine tıklayınca İD ve Şifre yazma yeri görünmüyor ?
- Uİ ve türevleri Dosyaları yenileyiniz ..
5-)NPCSAY ile npc yaratıp Oyuna eklediğimde npc bana dönüyor ama cevap vermiyor ?
- byGroup kısmını kendi ırkınıza göre yapınız .. 1 derseniz karus 2 derseniz human npcsi olur ..
6-)1505 serverlerde /mark komutunu uyguladıgım zaman hata alıyorum ?
- Resiminiz BMP uzantılı değildir veya hattinden daha büyüktür ..
7-)Bir Exenin yazılarını nasıl editlerim ?
- Exeyi Bir Hex editör veya Bir Resource Editör ile açarak editleyebilirsiniz ..
8-)Title Sorunum var Title 60 gösteriyor ben 60 levelim ama eşyamı takamıyorum ?
- Data Klasörünüzü Gözden geçiriniz ..
9-)Private Serverime görev eklemek istiyorum ?
- 150x versionunda olması ve npcsay dilinden anlamanız gerekmektedir .. npcsaydan anlamıyorsanız çeşitli kaynaklardan bulabilirsiniz..
10-)Oyunda Sürekli DC oluyorum 62 skillerini kullanınca Oyundan Düşüyorum ?
- FX klasörünüzdeki ability_rwcast.fxb yi siliniz ..
11-)Server Filesleri Sırasıyla Açıyorum ama hata alıyorum ..
- Ebenzer.ini Aİ server.ini gibi dosyalarınızın uyumlu oldugunu kontrol edin ..
12-)Hamachili Serverde kopanele bağlanamıyorum ?
- Ağdan Çık ve tekrar gir ..
13-)Oyun Veritabanı nasıl editlerim ?
- SQL Server 2000 veya 2005 adlı programla DB nizi yükleyip editleyebilirsiniz ..
14-)Oyunun Grafiklerini (DXT) lerini nasıl editlerim ?
- DXT dönüştürücü programla bmp ye dönüştürdüğünüz resimi photoshop veya imageready gibi programlarla editleyebilirsiniz ..
15-)Anti cheat nedir ? Nasıl Kullanılır ?
- Anti cheat oyundaki güvenliği sağlamak amacıyla (spam, sh vs.) şeyleri engelleyen güvenlik amaçlı program ..
16-)Private Serverlara Nasıl Girerim ?
- Private Serverlara Girmek için Oyunuyucağınız versionun clientini bulundurmanız gerekir .. ve Oynuyacağınız serverin patchleri ..
17-)UİF Editleme Programı yok ama Uif editleyebilenler var ?
- Hex Editör ile Uiflerin yazılarını değiştirebilirsiniz .. Ama yerleri değişmez ..
18-)TBL Uzantılı Dosyaları nasıl editlerim ?
- Tbl dosyaları Oyunun bilgi dosyalarıdır .. mesela db ye eklediğiniz skillerin tbl si olmassa skiller çalışmaz onun gibi .. editlemek içinse satır eklemeli veya eklemesiz tbl editör kullanabilirsiniz ..
19-)USKO Clientiyle Private Serverlara girebilirmiyim ?
- Clientteki Önemli Patchleri indirip usko cliente atarsanız .. usko client ilede girebilirsiniz ..
20-)TS alıyorum Basıyorum ama dönüştüğüm yaratık gözükmüyor ?
- Üstünüzdekileri çıkartıp giymeyi deneyin olmassa UPCdefaultlooks.tbl inizi yenileyin ..
21-)Master açtıgım halde master skillerim gözükmüyor ?
- Master Skill uif leri kaybolmuştur .. Master patchı indiriniz .. Sorun Düzelmesse yeni client edininiz ..
22-)Private Serverlara Rebirt Yapılamazmı ?
- %90 olmaz .. Çok uğraşılırsa yapılır ama .. Uskodaki gibi yanıp sönme efekti verilemez ..
23-)1098 serverlarda Asasım ama atağım artmıyor ?
- İtem takasıya kadar dex sonrasıan str vermeniz gerek ..
24-)Title nedir Title itemleri takamıyorum ?
- Titlee sizin bir eşyayı giyme sınırınızdır .. titlee 60 sa eşyada 60 level olmanız gerekmektedir ..
25-)Hamachili serverlarda servere bağlanamıyorum ?
- Adminin hamachide oldugunu kontrol edin ..
26-)KSC Nedir ? Nasıl Alınır ?
- Ksc oyunda bir tuşla screenshot almaktır .. böylece resimlerinizi başkalarıylada paylaşabilirsiniz ss num locktaki - tuşuyla alınır ..
27-)Oyuna Script Nasıl Eklerim ?
- SQL Server/Query analzer bölümüne gireriz .. Çıkan bölüme scriptimizi yazıp F5 e basarız scriptimiz eklenir ..
28-)KO Panelimde Açık var !! Nasıl Açığı Giderebilirim ?
- Ko Panelinizin yeni versionunu Yükleyin veya kopanel açığını kapatma patchını indirin ..
29-)Moradonum bozuk nasıl düzeltirim ?
- Moradon Düzeltme Patchını clientinize atınız ..
30-)Serverimde Savaş Nasıl Başlatırım ?
- /open Komutunu Girdiğinizde savaş başlar ..
31-)Savaşı Nasıl kaparım
- ebenzere /close komutunu girdiğinizde Kapanmış olur ?
32-)Nowa Atınca Oyundan Düşüyorum ?
- FX Klasörünüzü Yenileyin ..
33-)Chat Menüsünden Clana Tıklıyorum Ama mesajım clana gitmiyor ?
- 1098 1102 serverlerde ektin değildir $ (dolar işareti) işareti koyarak clan mesajlaşması yapabilirsiniz ..
34-)Serverim AÇık Ama ben Oyuna Bağlanamıyorum Server Çevrimdışı diyor ?
- Server.ini dosyanızı serverinize göre editleyin .. olmassa exe yi yeniden indirin ..
35-)SQL Serverde KN_Online adında new database kurunca hata alıyorum neden ?
- SQL serverde program filesde daha önce db kurduysanız onların kalıntıları vardır onları silin yeniden deneyin ..
36-)DB de Racemi Commander racesi yaptım ama oyuna girince gözükmüyor ?
- Üzerinizdeki elbiseleri çıkartıp tekrar giyin ..
37-)1505 WMKO server fileslerin içinde Maplar yok ne yapmam gerek ?
- normal 1098 veya 1503 server fileslerin maplarını kullanırsanız sorununuz kalmaz ?
38-)Oyunda Roflar var ama ben göremiyorum ..
- İtem_ext.tbl lerinizi yenileyiniz ..
39-)MYKO Server Filesleri Düştü ama neden açılmıyor ?
- myko server filesleri veren çinli arkadaşlar biraz fixlemişler birazı bozuk .. server fileslerin
40-)İlk Kurulan Private serverler hangisidir ?
- KoreaKO, AtaKO, Knight Oyna ..
41-)Elimde 1503 exe var ama ip si editlenmiyor ?
- İp si editlenebilir exe değildir editlenebilir exe bulunuz ..
42-)v1503 1505 türü serverlerde /makeitem kodunu nasıl kullanıcağım ?
- /makeitem '' itemin kodu '' yazıp entere basıyoruz invertoyumuzda o item çıkıyor ..
43-)Tezgah kurunca önümde tezgah çıkmıyor ?
- tezgah kurduktan sonra çıkmıyor ama sizin pazar kurduktan sonra pazar kurdugunuzu belirten bir yzı n
44-)DB ye Kendimize Özel İtem Nasıl ekleriz ?
- İtemExt tablosundan itemimizi yaratıp item_ext.tbl lerinede ekledikten sonra oyunda itemimizi görebiliriz ..
45-)İtemlerimi Uskodaki gibi parlatmak istiyorum ne yapmam gerek ?
- USko item yakma patchini clientinize atınız ..
46-)Kendi Ko Panelimi Nasıl Yapalirim ?
- Php, Asp gibi web dili biliyorsanız yazabilirsiniz .. Adobe veya marcomedianın dreamweaver serisiyle editlenir ..
47-)DB den Adamın levelini ismini felan nasıl ayarlayabilirim ?
- Userdata tablesinden ayarlayabilirsiniz ..
48-)Private Serverlar Zevk Almak amaçlı açıldı Ama Bazı Private Serverlar Edit Satıyor Neden Olabilir ?
- Bazı Serverler Serverini Hosta Kuruyor ve 7/24 saat kesintisiz oyun sağlıyor ama hostun para oldugu iiçin edit satmak zorunda oluyorlar ..
49-)Bazı serverlerde Dual Raptor Dual Giga gibi sailahlar takıyorlar Nasıl Oluyor ..
- DB de Prosedurlerde İnvertoy edit bölümü açıyorlar istedkleri yere istediklerini ekliyorlar .. Ararsanız Forumda bulursunuz ..
50-)Karuslarda Kadın Mage Neden Yok ?
- Server eski versiyon oldugu için kadın mage yoktur .. Kadın mage fire drake eklentisidir .. fakat bir yöntem ile kadın mage eklenir .. Db den kişinin racesini karus priest yapın oyuna girdiğinde kadın mage olmus olucaktır ..
51-)Çince PRC Yi Nasıl Yüklerim ?
- Windows XP sp2 CD Niz Olması Gerek ..

Dip Not:Alıntıdır...

KO Private Server SSS (Sıkça Sorulan Sorular) 60 Soru 60 Cevap ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pc. Çok Yavaşladı[Sorulan Sorular Cevaplanıyor]
» 1299 Krowaz İtem Patch,Counter Strike 1.3,Knight Online World,knight online indir,private serverlar,kurulu server tanıtımları,server tanıtımları,counter strike,metin 2,sikroad
» KO-Game Online Private Server
» AndreaMT2 Yeni Nesil Private Server
» Nedesekforum krowaz item patch 1299 krowaz item patch krowaz domaine patch usko cz patch private server server kurulumu server tanıtımı