Koxp,Koxp 1876,1876 koxp,PatronusKoxp 1876,Chaos Koxp 1876,Knight Online , ProBot Koxp 1876 K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

,Chaos Koxp 1876,Knight Online , ProBot Koxp 1876 Koxp,Koxp 1876, Koxp Koxp 1876, HappyBot, HappyNpt, hwz multi Koxp 1876, Koxp 1876 koxp, Knight Online, Koxp indir,KM Koxp,Koxp 1876 MultiClient.,Web Hile koxp 1876 koxp 1876 koxp 1876 koxp Oyun Hilesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)

+2
xxgsxx
JohnnieWaLkeR
6 posters
YazarMesaj
JohnnieWaLkeR
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
JohnnieWaLkeR

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1221
Yaş Yaş : 33

NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) Empty
MesajKonu: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22Salı Tem. 06, 2010 3:33 pm

Genel
Özellikler ;

Kod:

* Tüm Sunucu Dosyaları %100 Türkçe Arayüzlüdür.
* Tüm Sunucu Dosyaları Tek Tek Yapılandırılmıştır.(Evt/Log/Map Yapısı Vardır.)
* USKO(15xx/17xx/18xx) Moradon/Luferson ve El Morad Castle Kullanılan Clientlerde Her İki Irkın İlk 5 Clanın Bayrağı Otomatik Olarak Dalgalanmaktadır.
* GameServer(Ebenezer) / KillSwitch,Stackoverfloo,255 Stat Bug,Merchant Hack,Authority Hack,Takı Bug vb. Buglar Düzeltilmiştir.
* A/B/C Trade Dupesi Düzeltilmiştir.
* Oyuncu NP Sembolleri ve Clan Sembolleri Otomatik Olarak Güncellenmektedir.
* Tamamiyle Yeni Login Server(Patch v.b. Problem Yoktur Yeniden Yazılmıştır).
* Yeni Login Serverda MAIN_LOGIN (@IPAddress varchar(15)) Eklenmiştir.
* AIServer Kapatılınca Askıda Kalmaz Kapanır.
* Ardream/Ronark Land Base ve Ronark Land'da %100 USKO Olarak Çalışmaktadır, Warp Gate den Giriş Yapılabilmektedir.
* Reload_EVT, NOTICEALL ve TP_ALL Komutu Mevcuttur.
* Premium Barın Altındaki Kutucuklar Çoğaltılabilir ve İçerikleri Doldurulabilir.
* Ek Server Dosyası Kesinlikle Gerektirmez GameServer(Ebenezer) Üzerinden Ayarlar Butonu İle Tüm Ayarları Yapabilirsiniz. (Örnek : PVP Zonelerde Gelen ve Giden NP leri Ayarlayabilme, Giriş Çıkış Levellerini Belirleyebilme, PUS Adresi ni Değiştirebilme, Oyun Level Sınırını Belirleyebilme v.b. Seçenekleri Düzenleme Olanağı)
* Gameserver(Ebenezer)'de Live Chat sistemi Anlık Oyunda Konuşulanları İzleme Olanağı ve Online Listesinden Oyuncu Arama ve Mevcut Oyuncunun Kullandığı Programları Görebilme, Kapatabilme ve Dilenirse silebilme Şansının Yanı Sıra Ban,DC ve KILL İmkanı.
* Ardream / Ronark Land Base ve Ronark Land Monument Eklendi. ( Monumenti Kesilen Bölgede Kesen Kişinin Adı Geçer ve Kesen Kişinin IRK'ı +15 NP Fazla NP Alır / Taki Diğer IRK Monumenti Kesene Kadar [Monumentler Kesen IRK'a Dost Olur] ) - Monumentler Kesildiğinde Geçen Yazı "GameServer Üzerindeki Ayarlar Butonundan" Ayarlanabilme Olanağı.
* Yapay Zeka Geliştirildi, Ardream ve Ronark Land Base'de Monsterler Siz Atak Yapmadan Karşılık Vermemektedir.
* DeathLoglar da Artık Eğer Kesen veya Kesilen Oyuncu Party İçinde ise Party Üyeleride [PartyMember1|PartyMember2] Şeklinde Oyunucuların Yanında yazmaktadır, Böylelikle Gerçek NPT Yapılan Kişi Kolayca Saptanabilmektedir.
* TBL Koruma Sistemi İle Korumak İstediğiniz TBL Dosyalarını Koruyabilirsiniz.
* WallHack/SpeedHack/Seri Skill v.b. KOXP'lar Çalışmamaktadır, Özel Şifreleme İle Veriler Gönderilmektedir.
* .NET Framework v.b. Ek Yazılım Gerektirmez / Tüm İşletim Sistemlerinde Çalışmaktadır / WinXP / WinVista / Win7
* Daha Buna Benzer Bir Sürü Yenilik...

Dosyalar tarafımca uplanmıştır, NANGuard\NANUpdate.exe içersinde
IP yazılı onu değiştirmeniz gerekiyor sadece, Decrypt edilmis unpack
hali var bende ama onu vermiyorum..

Download Part1 (Login Server, AIServer, Aujard,
Extra [Oto duyuru programı ve NANGuard a özel TBL leri aynı dosyada
birlestiren program)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(Rar pass:
31QWcE3$1>^#+ )

Download Part2 (Ebenezer)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(Rar pass:
x!23V#>'^+1Sx31 )

Boşluklu Kopyalarsan Hata Verir

hayrını görün [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AKUMA ile alış & veriş yapmayın, adam üçkağıtcı hep size bunu
belirttim fakat beni dinleyen olmadı.
1705 Server files yaptım satıyorum vs. gibi dolanıyordu ortalarda ben
dedim size emulator o diye siz yok degildir falan filan inandınız tabi
kazıklamış 5bin tl ye TurkeyKO sahibine. XSkip alımını int üzerinden
yaptı adam, sorunlarla karsılasanlara yardımcı bile olmadı adam
s*klemedi bile. Kimin ne olduğunu herkez biliyor. Doğru söyleyeni 9
köyden kovarlarmış.

- Nero & FreeManTR

En son DarKStoRmZ tarafından Cuma Tem. 09, 2010 12:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://nedesekforum.forum.st
xxgsxx
Junior Member
Junior Member
xxgsxx

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Yaş Yaş : 34

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22Cuma Tem. 09, 2010 3:02 am

S.a.
Güzel Paylaşım Ama Rar'ın Şifresinde Sorun Var Galiba Ya da Ben Yanlış Giriyorum Tekrar Yazarmısın Rar Şifresini Teşekkürler Paylaşım İçin Sağol
JohnnieWaLkeR
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
JohnnieWaLkeR

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22Cuma Tem. 09, 2010 12:50 pm

Sayın [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar Şifresi Girerken Boşluklu Kopyalamayınız Hata ALırsınız Rar Şifresi Yeniden Gözden Geçirildi Problem Yok

İyi Günler Dilerim

kangaroo51
Junior Member
Junior Member
kangaroo51

Yaş Yaş : 30

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22C.tesi Tem. 31, 2010 10:12 pm

exe nin içindeki ıp nasıl değiştirebilirim yoksa servera bağlanamıyorum Sad söylermisiniz
SpooKs
Junior Member
Junior Member
SpooKs

Yaş Yaş : 34

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22Cuma Ağus. 06, 2010 8:25 pm

Evet IP nasıl değiştiricez ?
JohnnieWaLkeR
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
JohnnieWaLkeR

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22Cuma Ağus. 06, 2010 11:29 pm

Arkadaşlar İp ebenezer ip degiştirmek icin Ebenezer Editörler Var Exeyi O Editörlerle Acıp İp v.b herşeyi degiştirebilirsiniz
evgin
Master Fly Üye
Master Fly Üye
evgin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8
Yaş Yaş : 40

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22Cuma Ağus. 06, 2010 11:53 pm

düzgün bi sifre yazsan daha makbule gecerdi Smile
JohnnieWaLkeR
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
JohnnieWaLkeR

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22C.tesi Ağus. 07, 2010 6:35 pm

şifre yanlış mı veriyor boşluk bırakmadan dene
evgin
Master Fly Üye
Master Fly Üye
evgin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8
Yaş Yaş : 40

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22Paz Ağus. 08, 2010 12:08 am

boşluk birakmiyorum zaten ama olmuyor buraya yazarmisin 2 sifreyi de sana zahmet?
sabotesss
Junior Member
Junior Member
sabotesss

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Yaş Yaş : 38

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22Ptsi Kas. 08, 2010 1:17 pm

ya arkadaşlar linler ölmüş biri bana dosyaları uplasın ben ip sini şifresini hepsini halleder koyarım bura Wink
JohnnieWaLkeR
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
JohnnieWaLkeR

MesajKonu: Geri: NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)   NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız) I_icon22Çarş. Kas. 10, 2010 12:36 am

sabotesss Sayın Üyemiz Nanguard v1351 eski bir antivirüs oldugundan yardım edemiycem..!

NANGuard v1.351 Anti Cheat (Lisanssız)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» C-TRAP##HİGH SECURİTY###NEW ANTİ CHEAT###FİX EBENEZER###ÜCRETSİZ##Edited By Suzo##
» Sorunsuz Server Files,Anti Cheat,XSKİP Koruma,FİX Ebenezer,[Resimler İcerde]
» Sexo Anti-Cheat V1 Sistemi##Saglam Ebenezer##PWkoxp Engel## Saldırı Fix##Dal İçeri###
» [PvP-MeKaN] X-trap v3 Anti Cheath System. Satıs Yapanlara İnat Alın Ucretsiz Kullanın
» [PvP-MeKaN] X-trap v3 Anti Cheath System. Satıs Yapanlara İnat Alın Ucretsiz Kullanın