Koxp,Koxp 1876,1876 koxp,PatronusKoxp 1876,Chaos Koxp 1876,Knight Online , ProBot Koxp 1876 K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

,Chaos Koxp 1876,Knight Online , ProBot Koxp 1876 Koxp,Koxp 1876, Koxp Koxp 1876, HappyBot, HappyNpt, hwz multi Koxp 1876, Koxp 1876 koxp, Knight Online, Koxp indir,KM Koxp,Koxp 1876 MultiClient.,Web Hile koxp 1876 koxp 1876 koxp 1876 koxp Oyun Hilesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE !

2 posters
YazarMesaj
JohnnieWaLkeR
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
JohnnieWaLkeR

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1221
Yaş Yaş : 33

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! Empty
MesajKonu: Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE !   Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! I_icon22Paz Ağus. 30, 2009 9:05 pm

Wurucu Fire Drake Skin Fire Drake' te Son Nokta // %100 USKO STYLE !

ÖzeLLikLer // FixLenmişler ;

Aklımda Olan Özellikler,

* Tüm buttonların yerleri, yazıları, büyüklükleri, şekilleri uskoyla bir yapıldı.

* Tüm yazıların yazı fontları (Şekilleri), büyüklükleri ve yazıların kendisi uskoyla bir yapıldı.

* Skill sayfası tamamen 0'dan yazıldı.

* Skillerin konulduğu (Hotkey) tamamen 0 dan yazıldı.

* İnventory 0 dan yazıldı.

* İnventorye orjinal görünmesi için valkry ve bag yeri eklendi.(Buttonla açılır, Buttonla kapanır)

* Skillerin konulduğu (hotkey)in arkasındaki saydamlık kaldırıldı. Üstüne uskodaki gibi siyahlık getirildi.

* Hp&Mp bar 0 dan yazıldı.

* Hp&Mp bardaki tüm button yerleri uskoya yakınlaştıırıldı ve orjinal buttonlar kullanıldı.

* Hp&Mp bardali tüm yazı büyüklükleri ve yazı şekiilleri uskoyla bir yapıldı.Ve artık lwl ve isim yazan yeri programla açıp editlemenize gerek kalmayacak. Oyuna girdiğinizde o " Nick " yazan yere tıkladğınızda bir imleç gelecek ve daha sonra oraya nickinizi yanınada aynı şekilde lvl'ınızı yazabileceksiniz.

* Skill sayfasındaki tüm buglar giderildi ve güzel bir görünüm eklendi.

* Character & Quest & Clan & Knights & Alliance & Friend bölümündeki tüm buttonlar, yazılar, şekilleri vs... herşey uskoyla bir yapıldı.

* Chat bölümündeki yazılar uskoyla bir yapıldı. Ve bir şok edici son özellik daha geldi. Chatın yanındaki tuşa basınca uskodaki gibi chatın arka planındaki siyaglık koyulaşıyor.

* Yukarıdali gibi koyulaşma özelligi ve yazı fontları vs.. herşey information bölümünede eklenmiştir.

* Pm kutusu ve yanıp sönen (Bildiri) kutuları tamamen 0 dan bugsuz halde yazıldı. ( Scroll barın yana kayma gibi bir sorun yok )

* Pm kutusunda giden & gelen yazı büyüklükleri uskoyla bir yapıldı.

* Quest sayfası ( Npcden açılan sayfa ) tamamen baştan editlendi ve artık uskodaki gibi tutup istedğiniz yere oynatabileceksiniz. Yazı şekilleri vs.. herşey uskoyla bir.

* Chatte sadece (Beta olduğu için) pm blocklama var. Bunuda sol tarafta chatın üstünde bir buttona basıyorsunuz ve açılan alandan pmnizi kapatabiliyorsunuz.

* Bir çok kişi exp barın arkasındaki yeşil rengin çok açık renkde olduğundan şikayetçiydi bende bunu uskodaki gibi koyulaştırdım.

* Altta button yerinde bulunan town buttonu fazlalık yarattığı için kaldırıldı.

* Canavara & Npc & yada birine tıklayınca hp sini gösteren alan uskoyla bire bir yapıldı. ( Büyüklüğü ve yazı şekili ).

(Özellikler Yazısı Wurucu Nun Bizzat Asıl Paylaşımından Alıntıdır ! Mesela Kolaylaştırdım Gibi Kendi Adına Konuşan Bir Yazı Görürseniz Bunu Ben DeğiL Wurucu Arkadaşımız Yapmıştır !)

Vss..... Vss... saymaya kalksam daha bitmez. Kısaca bugsuz bir skin.

NOT : Arkadaşım Wurucu' nun Dediqine Göre Bu Skini veya Bir Önceki Skini Bazı CocuqLar Açıp Editleyebileceklerini SanmışLar Ama BöyLe Birşey Mümkün DeqiLdir Çünkü Tüm Dosyalar Kilitlidir İsterseniz Deneyin.. Burdan Şunu Bilmeniz Gerek ; Asla "Wurucu Fire Drake Skini Editleyip Çok Daha İyi Yaptım!" Diye Söyleyen CocuqLardan Wurucu Fire Drake Skin İndirmeyiniz..!

NOT : Bu Paylaştığım Bizzat Benimde Kullandığım Hakiki Basic Wurucu Fire Drake Skin V3 ' Tür..!

NOT : Wurucu Fire Drake Skin V4 Çok Yakında Sizlerle Olacaktır Bunu Wurucu Arkadaşımızın Websitesinden De Takip Edebilirsiniz !

Skinden Birkaç Resim:

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! Warning
Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! Hx24ax

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! Warning
Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! 35k2y69

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! 15wbf4m

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! Dzvywz

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! Es6i3m

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! 2d9qtn9

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! 2nlspxt

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! 2gt1d76

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! 2en9s76

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! 154dixx

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! 9869ug

ResimLerin Upload u Bana Aittir Fakat ResimLer Wurucu Arkadaşımıza Aittir Ben Sadece Upload Ettim..

DOWNLOAD

Winrarın içinde wrc-skin-3.exe olacak bu setupdur. Bunu çıkartıp kurduktan sonra kurduğunuz yerde Wrc-Skin-3 die bir klasör oluşacak. Bu klasörün içinde uı, uı_us vs.. olacak. Bunları clientinizin içine atın.

Client : Client Demek Oyununuzun yüklü olduğu yer demektir. ( Her seferinde soruyorlarda.. )

Download : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RaR Şifresi : wurucu.com

NOT : Wurucu Kardeşimden Alıntıdır Yalnız UploadLar Bana Aittir ! (Resim Uploadları Vs.. Bana Aittir!)

YorumLarınızı eSirqemeyiN Lütfen ^^
Bir Teşekkür Yeter de aRtar BiLe ^^
Yardım EdebiLdiySem Ne MutLu BaNa ^^
iYi FoRumLar.. ^^

SayqıLarımLa,
ByBLooDy..
https://nedesekforum.forum.st
hcevik1907
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
hcevik1907

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 67
Yaş Yaş : 33

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! Empty
MesajKonu: Geri: Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE !   Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE ! I_icon22Ptsi Ağus. 31, 2009 1:15 pm

saqoL qüzeL payLaşım

Wurucu Fire Drake Skin V3 ! Fire Drake' te Son Nokta ! %100 USKO STYLE !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wurucu Fire Drake Skin v3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil
» By_SwaiN Fire Drake Skin - %100 USKO - Yatık Skillbar - Nick/LvL Bar :)
» USKO Skin'i MYKO SKin'e Çevirme Patch. [Paylaşım]
» FeLixPicH V2.o SkiLL BAR [2o1o Usko StyLé]
» Clientte Son Nokta 【★】Tüm Zoneler【★】Yeni Skiller【★】%100 Usko Görünüm【★】Yeni Skiller【★】Zoneler【★】Resimli Anlatım【★】